Jan R. Šafařík - spolehlivý člověk pro V8š dobrý zvuk


Ostatní


Pochvala potěší
Jako lovci sbírají trofeje, rozhodl jsem se, že budu sbírat pochvaly. Ty ústně podané sbírám v sobě, ale těch několik písemných bych rád vystavil na obdiv zde:

- Od Míry ze skupiny Lážo Plážo (http://www.lazoplazo.net/)

- Písemné pochvaly za celodenní maraton krajského předkola Porty 2012 v Plzni (19 kapel v 10ti hodinách+ host na závěr) jsme dostali hned tři. První dvě na facebooku a to od Jirky Muchy a od pořádajícího Janka Ereta, a třetí dokonce tištěnou v Mladé frontě Dnes.
Ostatní
Pokud sem náhodou zabrousí někdo hledající informace o historii a potomcích rodu Šafaříků (pocházejícím z oblasti mezi Protivínem a Týnem nad Vltavou) tak nechť se klidně ozve. Mám naší jmennou větev zpracovanou zpětně někam k roku 1748 kde díky nestálosti příjmí stopy mizí.
 

Odkazy
Kamarádi a kolegové

Výrobci techniky

  • Značka Electro-Voice se už od předválečných let zabývá výrobou reprobeden a také vynikajících dynamických i kondenzátorových mikrofonů.

  • MIDAS - Anglický výrobce prestižních analogových a digitálních mixážních pultů

  • KlarkTeknik - Ekvalizéry této značky najdete snad ve všech požadavkových listech (riderech) z celého světa. Zařízení značky KlarkTeknik se stala synonymem pro skvělý zvuk.

  • Německá firma Dynacord Audio vyrábí nejen kvalitní reproboxy ale také reproduktory s exportem do celého světa. Mám tuhle značku rád protože její bedny jsou spolehlivé, dobře zkonstruované a dobře zdokumentované. Kromě toho jejich servis funguje velice rychle a na dotazy reagují prakticky okamžitě.

  • Společnost AFMG Software je nejen autorem nejpoužívanějšího predikčního prostředí EASE, ale také měřídího programu Systune Pro, který jsem si velmi oblíbil.

  • Úplně nový přístup k ozvučovámí představuje mixážní systém Software Audio Workshop, nebo-li zkráceně SAC. Pokud váz zajímají podorobnosti, miji recenzi SACu, psanou pro časopis Music-Store, naleznete zde: RM Labs SAC


  • Míchání v SAC mi otevřelo zcela nový svět možností úpravy zvuku při ozvučení koncertů. Dlouho jsem hledal dozvuk, který by splňoval všechny mé představy, až jsem našel Valhalla Room. Učaroval mi svojí všestranností, což si ostatně můžete přečíst v další z mých recenzí: "ValhallaDSP Valhalla Room"
Co se jinam nevešlo

QR CODE

Tel: 602 376 676
email: safa76[at]seznam.cz
© 2009 Jan R. Šafařík